нтел

ервіс

Комп’ютерна програма «M.E.Doc» (My Electronic Document) — це Ваш найкращий помічник у роботі з усіма типами документів в електронному вигляді: податкові накладні, акти, рахунки і звіти. Це новітній програмний продукт для підприємств різних сфер діяльності та систем оподаткування.

Всі документи, створені у програмі «M.E.Doc» і підписані електронним цифровим підписом, є оригіналами документів (Закони України «Про електронний цифровий підпис» № 852-IV від 22.05.2003р. та «Про електронні документи та електронний документообіг» № 851- IV від 22.05.2003р.).

Проста, легка, правильна звітність до контролуйюючих органів за лічені секунди. Модуль «Держава» передбачає автоматичне оновлення всіх звітних форм. Він містить більше ніж 3000 бланків звітів встановленого зразка.

Актуальність

Більше 3000 бланків для абсолютно всіх видів звітності до контролюючих органів, які регулярно оновлюються – запорука того, що всі необхідні звіти Ви можете відправити з однієї програми і бути впевненим в тому, що надані бланки не застаріли.

Надійність

Шифрування документів ЕЦП дозволяє бути впевненим у тому, що вони захищені від сторонніх осіб, а передача звітів через сервер прямого з’єднання гарантує моментальну доставку в контролюючі органи.

Індивідуальний підбір комплектності

У модулі «Звітність» існує зручна можливість індивідуального підбору бланків залежно від формату і типу оподаткування компанії. Таке налаштування істотно заощаджує час і робить роботу легше і приємніше.

Допомога при роботі з бланками

Ми спеціально розробили зручний автоматичний помічник, щоб виключити етап багаторазової перевірки документів. Модуль автоматично заповнить реквізити контролюючого органу, проконтролює правильність заповнення бланка і проведе автоматичний підрахунок. Це скоротить час роботи над документами і мінімізує ризик накладення штрафів за некоректне заповнення.

Модуль «Бізнес» розроблений для обміну електронними документами з к контрагентами (обмін рахунками, актами та податковими накладними). Модуль «Бізнес» спеціально розроблений для того щоб зберігати час підприємця. Програма дозволяє зробити бізнес-процеси у компанії більш ефективними, а її імідж на українському та міжнародному ринках – кращим.

Ефективно

Більшість ваших контрагентів вже впровадила електронний документообіг – програмою «M.E.Doc» та сертифікатами електронного цифрового підпису (ЕЦП) користуються бухгалтери та керівники понад 500 тис. підприємств в Україні.

Вигідно

Ви зможете раз і назавжди викреслити зі списку регулярних витрат компанії папір та картриджі для друку документів, послуги пошти чи кур’єра.

Безпечно

При роботі з комп’ютерною програмою «M.E.Doc» Ваші документи надійно захищені від несанкціонованого втручання. Обмін первинними документами відбувається у зашифрованому вигляді з використанням електронного цифрового підпису ЦСК «Україна».

Законно

Ми спеціально розробили зручний автоматичний помічник, щоб виключити етап багаторазової перевірки документів. Модуль автоматично заповнить реквізити контролюючого органу, проконтролює правильність заповнення бланка і проведе автоматичний підрахунок. Це скоротить час роботи над документами і мінімізує ризик накладення штрафів за некоректне заповнення.

Модуль «Зарплата» програми «M.E.Doc» дозволяє автоматизувати процеси розрахунку і нарахування заробітної плати, а також кадрового обліку і управління персоналом. Він призначений для малих і великих підприємств будь-якої сфери діяльності з чисельністю до 500 співробітників. Якщо Ви використовуєте модуль «Звітність» програми «M.E.Doc», то оптимізувати всі процеси, пов’язані з кадровим обліком і нарахуванням зарплати, можна за допомогою тієї ж програми.

Робота з розрахунковою відомістю

Розрахункова відомість відображає коротку інформацію про розрахунок заробітної плати, нарахування та утримання по кожному співробітнику. Заповнюється вона автоматично на підставі даних з особових карток співробітників, а також даних, внесених в розрахункові листи.

Облік персоналу

У програмі заповнюються особові картки співробітника з загальною інформацією. Крім персональної інформації можна зберігати будь-яку додаткову, корисну як співробітникам кадрової служби, так і керівнику служби управління персоналом.

Формування звітності

Ви можете створювати звіти 1ДФ, 1ПВ, ЄСВ, ФСС з ТВП, розрахункові та платіжні відомості, розрахункові листи, меморіальний ордер, відомості про нарахування та утримання до фондів, довідку про доходи та багато іншого.

Табель обліку робочого часу

Табель заповнюється автоматично і залежить від графіка роботи співробітника. У Вас є можливість створювати свої індивідуальні графіки для кожного співробітника, і вже за ними проводити контроль виконання встановленого режиму робочого часу.

Обмін первинними документами в електронному вигляді, а також реєстрація податкових накладних через Інтернет регламентована рядом законів України, тому ви можете без жодних сумнівів чи побоювань використовувати всі можливості системи «M.E.Doc».

Можливості модуля «Корпорація»

 • автоматичний прийом документів (в тому числі, всієї необхідної звітності) в електронному вигляді, підписаних ЕЦП, за допомогою Інтернет;
 • збереження створених і прийнятих електронних документів в єдиному електронному архіві;
 • підписання всіх вихідних документів ЕЦП, розшифровка і перевірка будь-якого створеного і прийнятого файлу в усіх можливих розрізах (на цілісність, відповідність затвердженому формату, заповнення основних реквізитів тощо);
 • формування в автоматичному режимі квитанцій:
  • про доставку електронного документа (ваше повідомлення доставлено/не доставлено)
  • про результати обробки електронного документа;
 • зручна і швидка консолідація звітів, отриманих від підзвітних організацій.

Переваги впровадження модуля «Корпорація»

 • максимальне спрощення взаємодії головного підприємства з підзвітними установами;
 • удосконалення якості обробки наданих електронних документів і звітів;
 • прискорення обробки та аналізу електронних документів: прозорість руху документів, швидкий пошук документів в єдиній електронному архіві;
 • скорочення витрат робочих ресурсів і часу на доставку та обробку документів, відмова від прийому і зберігання паперових документів, отже, відмова від додаткових паперових архівів;
 • гарантована своєчасність подання документів;
 • підвищення рівня контролю за процесом збору, прийому та аналізу електронних документів;
 • посилення виконавської дисципліни завдяки глобальній автоматизації процесу подачі, розгляду та обробки документів;
 • прийом оперативних, ефективних управлінських рішень.

 

Розробник «M.E.Doc» завжди намагається задовольнити потреби своїх Клієнтів. Ми дбаємо про зручність роботи користувачів нашого ПО, а не тільки про надання їм можливостей виконувати вимоги Законодавства. Саме тому, за численними проханнями компаній з активним документообігом, ми створили окремий програмний продукт, що полегшує роботу з великим обсягом документів та задовольняє особливі потреби окремих типів компаній – «ЕДО Розширений».

Адміністрування акцизного податку

З 1.04.2016 р. почала працювати Система електронного адміністрування реалізації пального (СЕА РП). З модулем «ЕДО Розширений» реалізатори пального (бензину, дизельного палива) зможуть повноцінно працювати у СЕА РП.

Зведені податкові накладні

Згідно з листом ДФСУ № 29163/7/99-99-19-03-02-17 від 07.08.2015 р. та відповідно до пункту 198.5 статті 198 розділу V ПКУ платник податків, який використовує придбанні товари чи послуги у неоподатковуваних операціях чи в негосподарський діяльності, зобов’язаний нарахувати собі податкові зобов’язання. Для цього він складає зведену податкову накладну на основі отриманих податкових накладних.

Наші послуги

Гаряча лінія

Наші спеціалісти завжди готові допомогти

Віддалена підтримка

Швидка технічна підтримка без очікування

Виклик спеціаліста в офіс

Для особливих технічних випадків

Зворотній дзвінок

Просто залиште Ваш телефон на сайті

Бухгалтерський форум

Задайте запитання і отримайте відповідь

Навчання

Не знаєте - научимо

Переваги системи M.E.Doc

Можливості "M.E.Doc"

 • максимальна автоматизація звітності та інших процесів документообігу в рамках однієї програми;
 • захищеність інформації завдяки шифруванню електронним цифровим підписом;
 • контроль процесів документообігу на всіх етапах;
 • зручність і простота у використанні завдяки сучасному зрозумілому інтерфейсу;
 • економія особистого часу і скорочення витрат підприємства;
 • впевненість у відповідності бланків всім вимогам чинного законодавства України та контролюючих органів за рахунок своєчасних оновлень програми;
 • надійність роботи, що забезпечується командою професійних розробників і технічної підтримки;
 • можливість постійного підвищення кваліфікації завдяки навчальним програмам і презентаціям у Вашому офісі;
 • гнучка система знижок і заохочень для постійних користувачів.

Працюючи в ПК «M.E.Doc» Ви зможете:

 • зареєструвати податкові, накладні, отримати квитанції про реєстрацію/витяги з реєстру;
 • сформувати та перевірити звітність до контролюючих органів;
 • сформувати звітність з ПДВ на основі реєстру ПН;
 • відправити звіти в контролюючі органи;
 • отримувати довідки з контролюючих органів;
 • перевірити, роздрукувати та зберегти документи на електронних носіях;
 • зашифрувати і підписати за допомогою ЕЦП будь-який документ;
 • обмінюватися первинними документами, в тому числі ПН\РК, з контрагентами в електронному вигляді;
 • вести облік заробітної плати;
 • отримувати звітність від філій та консолідувати її;
 • формувати аналітичні фінансові звіти;
 • та безліч інших можливостей.

 

"M.E.Doc" - це легко та зручно

"M.E.Doc" - надійний засіб ЕЦП

Система «M.E.Doc» допомагає зберегти дорогоцінний час при роботі з податковими накладними. Створення накладних та їх підписання ЕЦП, направлення до Єдиного реєстру, отримання квитанції у відповідь або необхідні Витяги з Реєстру будуть здійснюватися за лічені хвилини, замість довгого процесу роботи з ними.

«M.E.Doc» є надійним засобом ЕЦП, що підтверджується експертним висновком Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Завдяки використанню ЕЦП «M. E. Doc» надає юридичну силу будь-якому документу, створеному в програмі. Підписання документів єдуже простим, а документи відправляються до контролюючих органів за лічені секунди. Послідовність дій для підписання документів ЕЦП є поетапною для зручності користувача. Будь-який документ, створений в «M. E. Doc» та підписаний ЕЦП, є оригіналом документу в електронному вигляді.

 

«M.E.Doc»

Комп’ютерна програма «M.E.Doc» — це Ваш найкращий помічник у роботі з усіма типами документів в електронному вигляді: податкові накладні, акти, рахунки і звіти. Це новітній програмний продукт для підприємств різних сфер діяльності та систем оподаткування.

Всі документи, створені у програмі «M.E.Doc» і підписані електронним цифровим підписом, є оригіналами документів (Закони України «Про електронний цифровий підпис» № 852-IV від 22.05.2003р. та «Про електронні документи та електронний документообіг» № 851- IV від 22.05.2003р.).

Ми завжди в найкоротші терміни впроваджуємо нововведення законодавства, яким би мінливим воно не було. А значить, Ви завжди будете працювати з актуальними бланками звітів і не боятися штрафів!

Не тільки ДФС, ДССУ і ПФУ, але ще і безліч міністерств, відомств. Якщо контролюючий орган приймає звітність в електронному вигляді, будьте впевнені, її ви зможете здати в «M.E.Doc».

Ви можете встановити і інші модулі програми «M.E.Doc» — і обмінюватися юридично значимими документами з контрагентами, вести кадровий облік і консолідацію звітів підрозділів за допомогою однієї програми!

Звертайтесь!

Компанія Інтел-Сервіс

Наша компанія пропонує різноманітний спектр послуг у галузі автоматизації бухгалтерського та управлінського обліку, електронного документообороту та звітності.

+ 38 066 733-88-48, +38 068 208-31-40

43875@ukr.net

вул. І.Богуна,9,офіс 209,Нікополь,Дніпропетровська область, 53213